Keys Car Rental - Transfer

Bodrum Asist Turizm Ltd. Şti., Bodrum yarımadasında 10 yılı aşkın deneyimi ve profesyonel yaklaşımı ile vip transfer ve araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kurumsal bir vizyonla hareket eden deneyimli ekibimiz, seyahat deneyiminizi unutulmaz kılmak için burada.

Deneyim ve Belgeler ile Güvence: Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırması Genel Müdürlüğü tarafından A1 ve D2 belgeleri ile onaylanan işletmemiz, yüksek standartlarda hizmet sunma taahhüdünün bir işareti olarak bu belgelere sahiptir. Bu da demek oluyor ki, size "geleceğin transfer hizmeti"ni sunmak için gereken yetkinliğe ve deneyime sahibiz.

Lüks Vip Araç Filosu: Keys Car Rental & Transfer, Bodrum'un en lüks vip araç filosuna sahiptir. Konforun ve şıklığın ön planda olduğu bu filo ile yolculuklarınızı özel kılabilirsiniz. Her bir araç, en yüksek standartlarda bakım ve temizlik ile korunur.

Konusunda Uzman Kadro: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak için eğitimli ve deneyimli bir kadroya sahibiz. Her bir personelimiz, seyahatinizin güvenli ve konforlu geçmesi için gerekli bilgiye ve beceriye sahiptir.

Bodrum Asist Turizm Ltd. Şti. olarak, seyahatlerinizi unutulmaz kılmak ve beklentilerinizi aşmak için buradayız. Size en iyi hizmeti sunmak için sabırsızlanıyoruz.


BUSINESS TRANSFER

Seçkin iş adamları, üst düzey yöneticiler ve iş seyahati için ülkemize gelen konuklarınıza mobil ofis keyfini otel odası konforunda yaşatmak için tasarlanmış özel araçlarımız ve yabancı dil bilen uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Misafirlerimizin talepleri doğrultusunda;

* Tüm ziyaret planı kesinlikle gizli tutulur.
* Hostes, yakın koruma ve rehber eşlik edebilir.
* Misafirimizin seçtiği günlük gazete ve dergi bulundurulur.
* Araç içerisindeki içecek ve yiyecek ikramlar kişisel tercihlere göre değiştirilebilir.
* İstenmesi halinde gidilecek yerlerin rezervasyonları yapılır.

HOSTES VE ŞOFÖRLÜ VİP TRANSFER

* Havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminallerinde yabancı dil bilen profesyonel şoförlerimizle 7 gün 24 saat şoförlü, hostesli vip transfer hizmeti vermekteyiz.
* 2016 Model VİP Mercedes Vito ve Sprinter minibüslerimiz ile toplu seyahatlerinizi en konforlu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
* Özel isteğe bağlı olarak ek güvenlik personeli ve sekreter hizmetleri de talep edebilirsiniz.